Українська Служба Порятунку — формування системи безпеки життєдіяльності.

Тема прес-конференції в УНІАН — 5 жовтня 2009 р.  

«Українська Служба Порятунку — формування системи безпеки життєдіяльності. Правова підтримка і розвиток не державного сектора національної безпеки»

 

За даними ДАІ МВС України лише в трьох кварталах 2009 р. в ДТП загинули 3723 чоловік. Проте у багатьох випадках смертей на дорогах можна було б уникнути. Але державні органи, на жаль, в таких ситуаціях діють не своєчасно і не ефективно. Голова Української Служби Порятунку Павло Диба ознайомив журналістів з діяльністю УСП. Він, зокрема, відзначив, що громадськість повинна брати активну участь в загальнодержавних програмах по національній безпеці. Саме тому і було ініційовано створення УСП одним з головних завдань якої є активна участь в створенні безпечних умов на автодорогах і вулицях міст України.

УСП — Українська Служба Порятунку. Всеукраїнська організація, мета якої, сприяти державі в створенні єдиної системи запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, ралізациї ефективної державної політики у сфері національної і міжнародної безпеки впровадженні дієвих механізмів демократичного суспільного контролю, зосередженню зусиль щодо боротьби з корупцією, протидії екстремізму і міжнародному тероризму, а також захист законних прав і спільних інтересів своїх членів і громадян України в багатообразних сферах суспільного життя.

Діяльність УСП формується на демократичних засадах, спрямованих на подальший розвиток демократичних процесів в Україні, наповнення їх реальним змістом у контексті формування якісно нової культури взаємодії державної влади і суспільства.

 

У прес-конференції в УНИАН 5 октября 2009 г. приймали участь:

альт текст

Голова Української Служби Порятунку та РУ УСП — Павло Диба


альт текст

Партнер адвокатського об’єднання «Адвокатська фірма «Актио» — Владислав Максимов


альт текст
Начальник департаменту УСП з питань транспорту і безпеки на автодорогах — Олександр Корнійчук 


альт текст

Начальник Дарницького районного відділення Головного Управління УСП у м. Києві,    депутат дарницької районної ради — Володимир Гвоздев


альт текст

 

Начальник Головного Управління Української Служби Порятунку — Андрій Диба


альт текст 

 Заступник начальника Дарницького районного відділення Головного Управління УСП у м. Києві — Наталія Шмарчук 


 

 

інформує ГУ УСП в АР Крим

 

Міжнародний турнір по карате за участю УСП в Маріуполі.

Одинадцятилітньому Олександру Носову, як найсильнішому і швидшому спортсменові маріупольського турніру по карате на Кубок Йоргена Бура за рішенням суддівської комісії і був вручений головний трофей. У командній першості Маріуполь з сумою 187 балів зайняв перше місце, випередивши Бердянськ (107 балів) і Артемовськ (39 балів).

26-27 вересня в СК «Ильичевец» Маріуполь вперше став гостинним господарем міжнародного турніру по карате на Кубок Йоргена Бура. На змагання приїхали близько 200 представників клубів карате з Артемовська, Харкова, Бердянська, Луцька, Стрій (Львівська область) і Маріуполя.

Перед початком турніру, 24-25 вересня, пройшов міжнародний семінар під керівництвом технічного директора японської асоціації карате Йоргена Бура.

На семінарі сенсею Бура буде запропоновано стати інструктором маріупольської федерації карате, щоб надалі він мав право приїжджати і проводити атестацію наших спортсменів в Україні на перші дани JKA.

На урочистому відкритті учасників змагань вітав сам Йорген Бура, технічний директор японської асоціації карате, один з авторитетних фахівців як в області kata, так і kumite, 7-й Дан Японської Асоціації Карате JKA і 8-й Дан Усесвітньої федерації карате WKF. На даний момент він єдиний європеєць, що є володарем трьох ліцензій категорії «А»: інструкторською, екзаменаторською і суддівською, і до того ж, єдиний іноземець – член Shihan-kai в Японії. Він сказав, що на турнірі не буде програвших і всі учасники отримають великий досвід по освоєнню карате.

Привітати учасників турніру приїхав, 1-ий заступник начальника управління УСП в Донецькій області, генерал-майор Ніколаєв Станіслав Олексійович: «Олег Шухман, керівник турніру, є співробітником Української Служби Порятунку  — Начальник відділу  «Сім’ї, молоді та спорту». Ми повністю підтримуємо таке спортивне направлення сердь дітей та молоді. Воно укріплює дух і тіло хлопців, і ми сподіваємося, що досвід і знання юних спортсменів будуть направлений на добру справу по захисту і порятунку людей».

Олег Шухман, рефері першої категорії розповів: «В перший день за винагороди боролися спортсмени у віковій категорії від 5 до 13 років. Маленькі каратисти (5-6 років) дуже прагнули добре виступити на своїх перших змаганнях».

Сенсей Йорген Бура відзначив, що «діти України трохи відрізняються від дітей Європи. Європейські хлопці – «діти Макдональдса», більш інертні. А у українських хлопців є вогник в очах, і, значить, в країни є майбутнє»».

Турнір по карате проходив в різних вікових категоріях. Спортсмени демонстрували своє мистецтво в розділах ката і куміте.

В суботу 26 вересня на бій вийшли хлопці від 5 до 13 років, 27 вересня – від 14 років та старше.

Маріуполь на змагання в ката і куміте виставив повний склад. До нього увійшли такі провідні спортсмени Маріуполя, такі як Влада Данілова, яка, закінчивши навчання в університеті, приступила активно до тренувань будинку, Віктор Шухман і Олег Шухман-молодший, Віталій Ігнатенко.

Серед переможців маріуполець дванадцятирічний Роман Коменда. У цей вид бойового мистецтва Роман прийшов в чотири роки і в 2007 році вже склав іспит на перший дан в Сьото-кан карате. Ім’я Романа внесене до Книги рекордів Гінеса Росії і вписане в Книгу рекордів миру, як наймолодшого володаря першого дана. Не дивлячись на травму, отриману перед змаганнями при грі у футбол, Роман на маріупольському турнірі показав гідний результат. Із-за перелому руки деякі блоки йому не удавалися, але спортивна витримка допомогла йому зайняти третє місце в особистому і перше в командному заліку по ката.

Гор Ватінян, відомий маріупольцям як переможець багатьох чемпіонатів по шахах, став бронзовою призеркою і по карате. «Важко було змагатися, — ділиться своїми враженнями про змагання Гір, — ката мені дається важче, ніж куміте. У шахах я працюю розумово, а тут фізично».

Фото Павла Хлипенко

«інформує ГУ УСП в АР Крим»

З 60 річним ювілеєм Любіна Георгія Андрійовича!

Головне Управління Української Служби Порятунку в АР Крим поздоровляє з 60 річним ювілеєм Керівника Східного  регіону, Заступника начальника ГУ УСП, начальника управління УСП в Донецькій області генерал-лейтенанта Любіна Георгія Андрійовича!

 

60 — немало, 60 — немного,
В 60 открыта к мудрости дорога.
Не беда, что мелькают года
И волосы от времени седеют.
Была бы молодой душа,
А души молодые не стареют.

Зачем года считать и огорчаться?
О них не надо заикаться.
Тот стар, кто духом пал,
А ваш энергии потенциал
Высок и беспримерен.
Возраст почтенный Вас делает краше,
Зорче, мудрей и сильней.
Примите же Вы поздравления наши
В свой шестидесятилетний юбилей!
Успехов желаем и смелых идей!
Желаем, чтоб были всегда энергичны,
Любимой, веселой и симпатичной.
Чтоб в доме был порядок и покой,
Чтоб дети с внуками лишь радость приносили, 
Чтоб болезни отступили навсегда,
Чтоб жили Вы в мире долгие года.

 

З повагою!

Начальник ГУ УСП в АР Крим — полковник Лебедь Ігор Володимирович.

До поздоровлень приєдналися: Начальник УУСП в Луганській обл. — підполковник Кушнірук С.Є.; Начальник УУСП в м. Севастополі — генерал-майор Садовніченко В. Ф.;  А також керівники усіх  управлінь Української Служби Порятунку в інших областях України.

Вінницьке областне Управління УСП.

ПОПЕРЕДИТИ,

ВРЯТУВАТИ,

 ДОПОМГТИ!

 

Вже в повному обсязі працює підрозділ Вінницького областого управління Української Cлужби Порятунку .

 

 

  

Адреса управління УСП:

м. Вінниця, вул. Київська, 14 корпус б оф. 412

   

Телефони:

(0432) 555-911, (0432) 520-993(0432) 555-911,

(0432) 520-993

 

За сприянням «Української Служби Порятунку»

— забезпечення транспортної безпеки;
— забезпечення громадської безпеки;
— соціально-правовий захист населення;
— пошуково-рятувальні роботи;

 — юридична допомога від УСП при неправомірних діях ДАІ, ДПС та державних установ та органів самоврядування.

Начальник Вінницького областного управління УСП.

генерал-майор Вівсик Аркадій Іванович

— інформує ГУ УСП в АР Крим —

 Управління УСП у Вінницькій області

У Маріуполі вже почала свою роботу служба порятунку — УСП

Міський голова зустрівся з представниками всеукраїнської організації «Українська служба порятунку». І цій зустрічі, яка відбулася в Малому залі міської ради, обговорювалося питання про створення служби порятунку в Маріуполі.

Питання чи «Потрібна служба порятунку місту?» був вирішений міськими властями позитивно задовго до зустрічі. Справа залишилася за організаційними моментами.

У Маріуполі вже почала свою роботу УСППершим виступив глава «Української служби порятунку» генерал-лейтенант Павло Диба. Він коротко розповів про діяльність і завдання організації. «Українська служба порятунку» — це не державна і не комунальна служба. Це організація, яка цим службам надає усіляку допомогу, виконуючи ті ж функції. Спектр питань, якими займаються рятувальники, дуже широкий. Це не лише профілактика техногенних, екологічних і надзвичайних ситуацій, але і соціально-правовий захист населення.

«Українська Служба Порятунку» (УСП) була створена в 1996 році і на сьогоднішній день налічує в своїх рядах більше 25 тисяч членів організації. Джерела фінансування — членські внески і допомога спонсорів, у тому числі і зарубіжних. УСП має представництва в Росії, США, Італії Індії і інших країнах. Є свої служби порятунку і в багатьох містах України, — розповів Павло ДИБА. — Я вперше побував в Маріуполі і думаю, що він також потребує такої служби».

Проблема, на яку особливо звернув увагу глава УСП, — безпека на Азовському побережжі. Переважна більшість пансіонатів і будинків відпочинку не піклуються про безпеку відпочивальників. На пляжах немає ні наглядових веж, ні плавзасобів для порятунку потопаючих. Крім того курортні селища Першотравневого району часто страждають від підтоплень.

Міський голова Юрій ХОТЛУБЕЙ пообіцяв, що з боку міськради подаватиме усіляку підтримку нової громадської організації: «Ми зацікавлені в співпраці з вашою організацією, оскільки в Маріуполі окрім інших проблем гостро коштує проблема екологічної безпеки. Техногенне навантаження зростає з кожним роком, і ми сподіваємося, що спільними зусиллями нам удасться поліпшити достаток навколишнього середовища».

Міський голова порекомендував швидше визначатися з організаційними питаннями, тобто вирішити, хто очолить службу порятунку в Маріуполі.

«Вже є приміщення, де буде розташований офіс маріупольської служби, — розповів начальник південного міжрайонного управління УСП в Донецькій області полковник Федір Михайлович ШЕВЛЯКОВ. — Деяким жителям міста маріупольськими представниками, вже була надана допомога. Після зустрічі з представниками міської влади маріупольська служба порятунку запрацювала плідніше».

ШЕВЛЯКОВ Федір Михайлович дав адресу, по якій можна знайти цю службу:

вул. Котляревського, 34,  телефон 41-86-81.

Дзвоніть! Українська Служба Порятунку виручить!

інформує ГУ УСП в АР Крим

Партия Виталия Кличко планирует выйти на общенациональный уровень

Политик-спортсмен Виталий Кличко

занялся созданием своей партии

Активисты Блока Кличко в конце августа приступили к формированию региональных ячеек будущей политической силы.

Эту информацию подтвердил депутат Киеврады, член Блока Кличко Валерий Карпунцов. «Лидер дал отмашку на подготовку к созданию партии, и сейчас ведется работа», — сообщил он. По словам Карпунцова, партия Виталия Кличко планирует выйти на общенациональный уровень.

В то же время о конечных сроках создания партии сторонники Кличко не говорят. Они ждут решения главы блока, который до сих пор не определился, на основе какой политической силы создавать партию. Напомним, сейчас во фракции Блока Кличко в Киевраде из 15 депутатов трое возглавляют политические партии. В их числе — председатель партии «Украинские социал-демократы» Александр Клюс, руководитель партии «Европейская столица» Лев Парцхаладзе и глава Украинской селянской демократической партии Дмитрий Андриевский. Последний имеет самую развитую политическую структуру.

Для того чтобы принять участие в выборах в местные советы, которые запланированы на май 2010 года, Виталий Кличко должен будет создать партию на базе одной из этих трех политических структур. Ведь, согласно законодательству, созданная с нуля партия не сможет принять участие в этих выборах. «Для участия в избирательной кампании политическая сила должна просуществовать минимум год», — напоминает Дмитрий Андриевский.

По словам Валерия Карпунцова, шансы стать «скелетом» будущего политического образования в равной степени имеют все три указанные политические силы. При этом депутат отметил, что более конкретно можно будет говорить лишь после возвращения Виталия Кличко в Украину в начале октября. 26 сентября украинский боксер в Лос-Анджелесе выйдет на ринг против американца Криса Арреолы.

 

«ГУ УСП АРК»