Святкування 14 річниці з дня створення Української Служби Порятунку

14 вересня 2010 року, в Центральному Будинку Святкування 14 річниці з дня створення Української Служби ПорятункуОфіцерів Збройних Сил України, за адресою: м. Київ, вул. Грушевського 30/1 відбулося святкування 14 річниці з дня створення Української Служби Порятунку.

Поздоровити Службу прийшли представники конституційних державних органів – Верховної Ради, міністерств України, зокрема Святкування 14 річниці з дня створення Української Служби ПорятункуМВС, МНС, СБУ, керівники та працівники інших державних закладів, також делеговані представники недержавних міжнародних, всеукраїнських, місцевих організацій некомерційного та комерційного напрямків.

На офіційній частині святкування, керівництвом Української Служби Порятунку було здійснено звіт за здійснені заходи за напрямками діяльності, які здійснювалися у відповідності до Статуту організації 2009 та 2010 року.

Святкування 14 річниці з дня створення Української Служби ПорятункуТакож, Головою та засновником організації, генерал-полковником Дибою Павлом Петровичем, у відповідності до існуючої в організації традиції вшановувалися як члени організації, так і державні та недержавні, громадські діячі, які своєю працею активно сприяють демократії, приносять користь суспільству, сприяють у становленні та укріпленні позицій Української Служби Порятунку.

Потім, слово надалося представникам залу.
На адресу організації надійшли щиросердечні поздоровлення з черговою річницею, побажання бути всім здоровими, Святкування 14 річниці з дня створення Української Служби Порятункуцілеспрямованими, впевненими, неспинними у розвитку такої потрібної справи!

По закінченню офіційної частини, на всіх чекав святковий фуршет, де і працівники організації і запрошені гості змогли більш тісно поспілкуватися!

— інформує ГУ УСП в АР Крим —

Зі святом 1 Вересня – Днем знань!

Дорогі друзі!

Від імені Головного Управління Української Служби Порятунку в АР Крим та від себе особисто щиро вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем знань!

Зі святом Вас! З 1-им Вересня – Днем знань!Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам — до своєї другої домівки — у школи та ВУЗи.

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо здійснити свою мрію, досягти своєї мети у житті, провести навчальний рік цікаво та плідно, у взаєморозумінні з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів.
Пам’ятаєте, Ви наше майбутнє, Ви майбутнє нашої країни, Ви світле майбутнє та гордість Рідної України!

Особливе вітання сьогодні нашим дорогим першокласникам, які тільки починають свою дорогу до Знань, світу нового і непізнаного, де вас чекає захоплююче знайомство із скарбницями вічної мудрості та духовних надбань людства.
Ніколи не зупиняйтеся на цьому шляху, а вчителі та батьки стануть вашими надійними помічниками під час перших кроків до самостійного життя.
Бажаємо всім доброго здоров’я, благополуччя, творчих успіхів та насолоди від отриманих знань!

Зі святом Вас! З 1-им Вересня – Днем знань!

З повагою та шаною,
Полковник Української Служби Порятунку в АР Крим —
Лебедь Ігор Володимирович