Вручення найвищої нагороди Української Служби Порятунку

Як вже неодноразово зазначалося, одним з напрямків діяльності Української Служби Порятунку, є сприяння міжнародним рухам та організаціям у здійсненні благодійної та гуманітарної допомоги.

  

Принцу Гранд - Майстру Ордену, Ніколасу Папаніколау – вручено найвищу нагороду Української Служби Порятунку - Орден «Золота Зірка Слави».Протягом 2009 — 2010 року, результатом співпраці та взаємодії з Суверенним Орденом Святого Іоанна Ієрусалимського. Лицарями Мальти,  здійснено серйозні спільні кроки у наданні благодійної та гуманітарної допомоги дитячим та пологовим медичним закладам, малоімущому населенню міста Києва та області, а також Одещини та Житомирщини.

 

17 вересня 2010 року, на офіційному заході Ордену (OSJ), який відбувся в Угорському місті Будапешт, Великий Пріорат Суверенного Ордену Святого Іоанна Ієрусалимського. Лицарі Мальти, високо оцінив діяльність фахівців Української Служби Порятунку, які сприяли здійсненню багатовікових благочинних, гуманітарних традиційних заходів Ордену вже і на Українській землі! 

  

Виявляючи повагу до організації, того-ж, 17 вересня 2010 року,  до лав Ордену було прийнято ще кількох працівників УСП: Петра Мацака, Леоніда Даніша, Івана Шуфрича та Юрія Сабадоша.

Вручення найвищої нагороди Української Служби Порятунку 

Звичайно-ж, ця подія є надзвичайно вагомою не тільки в біографії кожного з працівників організації, а й вагомим вкладом у біографію Української Служби Порятунку в цілому. 

 

В свою чергу, за дорученням Голови Української Служби Порятунку, Великим Пріором  Суверенного Ордену Святого Іоанна Ієрусалимського. Лицарі Мальти в Україні – начальником Департаменту Міжнародних Зв`язків та Співробітництва при Головному Управлінні Української Служби Порятунку, генерал-лейтенантом УСП Валерієм Виноградним, за здійснення заходів надання благодійної та гуманітарної допомоги Україні, за високу оцінку діяльності служби: Принцу Гранд — Майстру Ордену, Ніколасу Папаніколау в святковій, урочистій обстановці – вручено найвищу нагороду Української Служби Порятунку — Орден «Золота Зірка Слави».

Вручення найвищої нагороди Української Служби Порятунку 

У відповідному слові, Принц Гранд — Майстер Ордену Ніколас Папаніколау подякував представників України за нагороду, за натхненну працю та високу громадську оцінку діяльності Ордену щодо надання допомоги Україні, та висловив сподівання подальшої тісної співпраці та взаємодії з громадою України та Українською Службою Порятунку.

 

Зі сторони керівництва УСП, та від себе особисто, хочу поздоровити членів організації, які влилися в Лицарські ряди Ордену, та подякувати за наполегливу та цілеспрямовану роботу керівництво Департаменту Міжнародних зв`язків та співробітництва, зокрема начальника Департаменту Валерія Виноградного та його заступника: генерал-майора УСП Зеленську Анастасію Логвинівну, та побажати їм міцного здоров`я, натхнення й успіхів у їх подальшій, такій необхідній для країни роботі! 

 фотоальбом

 ~ Інформує Головне Управління УСП в АР Крим ~ 

Навчальний семінар Української Служби Порятунку

Головне Управління УСП провело навчальний семінар

 

11-12 листопада 2010 року, у місті Києві, на базі Головного Управління Української Служби Порятунку було проведено навчальний семінар.

 

Навчальний семінар на базі Головного Управління УСП. 11- 12 листопада 2010 рокуВ його проведені взяли участь керівники Центрального Апарату організації, а також начальники обласних Управлінь організації (Голови обласних осередків), начальники Відділів обласних Управлінь та керівники Відділень, Служб за оперативними напрямками здійснюваних заходів.

 

 

Основними питаннями семінару стало підведення підсумків щодо роботи організації за останні пів року, та здійснення навчального процесу за напрямками: організація інформаційно-диспетчерських служб – для прийому від громадян та організацій аварійної та термінової інформації, навчалися заходам організації спеціалізованих загонів сприяння учасникам дорожнього руху „Дорожний Патруль” – щодо питань організації та роботи оперативних підрозділів швидкого реагування на ДТП, аварії, нещасні випадки,  з питань організації підрозділів сприяння правоохоронним органам у напрямку охорони громадського порядку та державного кордону — для налаштування більш-тісної співпраці організації з державними правоохоронними органами на рівні областей та районів.

Навчальний семінар на базі Головного Управління УСП. 11- 12 листопада 2010 року

Також, доволі серйозно йшло обговорення питання щодо роботи в регіонах пов`язаної з членами УСП: реанімування дійсних, але „прострочених” членів (до речі, було визначено, що така ситуація склалася виключно за причини недостатньої активності, або-ж бездіяльності керівників обласного рівня), та залучення до організації нових членів-працівників та членів-волонтерів, адже за статистикою, яка налічує вже майже три п`ятирічки – кожне Українське місто, район, селище чи село – має величезну кількість небайдужих до чужої біди людей, які готові об`єднатися для реалізації своїх ідей та прагнень — бути корисним суспільству.

 

фото семінару

 

~ інформує ГУ УСП в АР Крим ~