Новорічне та Різдвяне поздоровлення Української Служби Порятунку в АР Крим

Від імені Головного Управління Української Служби Порятунку і від себе особисто, щиро поздоровляю Вас з Новим 2011 роком і Різдвом Христовим!
 
2010 рік йде в історію. І настає Новий рік — найсвітліший радісне і з дитинства улюблене свято. Для кожного з нас він був і залишиться символом добра, надії і виконання заповітних бажань.
  
Зустріч Нового року — це пора таємнича, така, що хвилює, завжди радісна. І ці прості слова «З Новим роком! З новим щастям!» ми вимовляємо з особливим почуттям, тому, що сказати їх можна тільки один раз в році! Це прекрасна можливість висловитися і привітати усіх Вас з цим чарівливим святом.
 
Ми прожили непростий, але багатий досягненнями і подіями рік. Ми маємо бути упевнені що будь-які труднощі переходять. Він став для нас роком великих змін і навчив головному — бачити мету і не помічати перешкод. Ми — сильний, талановитий і працелюбний народ, який, об’єднавшись навколо єдиних національних і громадських цінностей збагатив нас новим досвідом, відкрив перед нами нові перспективи і заклав передумови для нашого майбутнього, побудує потужну і процвітаючу Україну. Не потрібно лякатися прийдешніх перетворень. Потрібно вірити в себе і своїх сил. Тобто сподіватися тільки на краще.
 
Нехай в Новому році кожен з нас з вами буде успішним в справах. Адже саме з них складається наше загальне життя. Складається доля усієї країни. Я бажаю вам, щоб усе намічене вийшло. А задумане — збулося. Нехай будуть наповнені затишком ваші будинки. Нехай душевний спокій, тепло і достаток супроводять вас не лише в новорічну ніч, але і усе життя.
 
Нехай рік наступний буде щасливим і успішним для кожного з нас і для усієї країни. Я хочу побажати щоб це був рік перемог України як сучасної демократичної і європейської держави, рік економічного відновлення, стабільності, національної злагоди і єдності.
 
Нехай ці світлі свята наповнять наші серця радістю і новою надією принесуть в кожну сім’ю мир і згоду, благополуччя і затишок.
 
Бажаю усім Божого благословення, міцного здоров’я, щастя, оптимізму, успіхів, здійснення мріянь і надій.
 
Веселих свят!

 

З повагою та шаною,
Лебедь Ігор Володимирович,
Полковник УСП (ГУ УСП в АР Крим)