Українська Служба Порятунку святкує свою 15-ту річницю!

Шановні колеги, друзі!

Сьогодні, 10 серпня 2011 року, Українська Служба Порятунку святкує свою 15-ту річницю!

Ці 15-ть років, ми прикладали величезну кількість зусиль для реалізації головної мети, заради якої і розпочала своє існування Українська Служба Порятунку – зробити


Всі, хто працював ці роки у напрямку надання першої необхідної допомоги постраждалим від нещасних випадків, сприяв забезпеченню безпеки на автошляхах, своїм власним прикладом вчив дорожньої культури, взаємоповаги, небайдужості та взаємодопомоги, приймав участь у заходах охорони навколишнього природного середовища, соціально-правового захисту населення, охорони громадського порядку та державного кордону, створював в Україні недержавну Службу берегової охорони, займався кадровою та мобілізаційною роботою, займався спеціальними науковими дослідженнями, опікувався питаннями охорони та відтворення водних живих ресурсів, організацією учбового та просвітницького процесу, сприяв у організації надання гуманітарної допомоги пологовим будинкам, дитячим лікувальним закладам та малоімущому населенню України, або-ж

, розуміючи важливість нашої спільної громадської місії сприяв організації фізично, морально, фінансово чи матеріально – справді здійснили героїчний громадянський вчинок, який вагомо вплинув на демократичні процеси в Україні, вчинок, суть якого переродилися в числені суспільно-корисні державні проекти, в порятунок тисяч людських життів та доль! так, щоб кожен громадянин відчував себе частиною цивілізованого суспільства, яке в лиху хвилину готове прийти на допомогу!

Це робота, яка справді варта людської гідності!

Сьогодні, ми низько вклоняємося тим, хто стояв у першоджерел та натхненно працював, був ініціатором нових напрямків роботи організації, але не дожив до 15-ти ліття свого творіння! Світла пам`ять про них завжди залишатиметься в наших серцях!

Від себе особисто, від керівництва Всеукраїнської Громадської Організації «Українська Служба Порятунку» щиро вітаю Вас зі святом!

Бажаю всім членам організ

ації, їх родинам, партнерам у справі: міцного здоров`я, радості, миру і безмежного людського щастя, злагоди й добробуту, наснаги, святкового настрою та перемог на життєвих стежинах, адже всі Ви і є Українська Служба Порятунку!

Низький уклін Вам!!!

 З повагою та шаною,
Голова ВГО «УСП», Павло Диба 
 


 

 

Поздоровлення Головного Управління Української Служби Порятунку в АР Крим

Шановні колеги, шановна українська громада, дорогі співвітчизники та гості України!

Від імені Головного Управління Української Служби Порятунку в АР Крим та від себе особисто щиро вітаю вас з 15-ою Річницею Української Служби Порятунку!

Лебедь Ігор Володимирович, Полковник УСП (Українська Служби Порятунку в АР Крим) - Лебедь Игорь Владимирович Українська Служби Порятунку за 15 років , суттєво розширила сферу своєї прикладної діяльності, що зв’язано з головною метою організації. І не лише зміцніли кількістю членів й географією своєї присутності в регіонах, а також реалізації ефективної державної політики у сфері національної та міжнародної безпеки, зосередження зусиль щодо боротьби з корупцією, протидії екстремізму та міжнародного тероризму. Захист та задоволення законних прав і спільних інтересів своїх співробітників та громадян України у різноманітних сферах суспільного життя.

Діяльність Української Служби Порятунку формується на демократичних принципах, спрямованих на подальший розвиток демократичних процесів в Україні, наповнення їх реальним змістом в контексті формування якісно нової культури взаємодії державної влади і суспільства. здійснює свою відповідно до Конституції України, законодавчих актів і Законів України.

Від щирого серця й від усієї душі зичу здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я нашої України та її майбутніх поколінь.

Зі святом Вас! Пам’ятайте, разом ми сила!

З повагою та шаною, Лебедь Ігор Володимирович, 
Полковник УСП (Українська Служби Порятунку в АР Крим)